EKSFOLIACJA KWASOWA

Strona główna | EKSFOLIACJA KWASOWA

Kwas pirogronowy
Zabieg z kwasem przeciw zaskórnikom i prosakom. Wersja podstawowa obejmuje: Demakijaż Tonik AHA Kwas pirogronowy Maska glinka/kremowa i krem
Kwas glikolowo-migdałowy
Eksfoliacja organiczna kwasem glikolowo-migdałowym to zabieg dla skór: trądzikowych, poszarzałych, tłustych, dojrzałych i z przebarwieniami. Wersja podstawowa obejmuje: Demakijaż Tonik AHA Kwas glikolowo-migdałowy Maska glinka/krem Krem
Kwasy owocowe mix AHA
Eksfoliacja organiczna kwasami owocowymi: cytrynowym, winnym to zabieg stosowany dla skór młodych w celu odświeżenia oraz dojrzałych w celu regeneracji i rozjasnienia przebarwień. Wersja podstawowa obejmuje: Demakijaż Tonik AHA Kwasy AHA Maska glinka/kremowa Krem.
Zabieg bankietowy EXPRESS
Zabieg bankietowy: nawilżająco-wygładzający na bazie enzymów i kofeiny.
Argini-ili Peel
Delikatny peeling przeznaczony do pielęgnacji cery: wrażliwej, naczynkowej i trądzikowej, a także suchej, dojrzałej, z oznakami starzenia i zmarszczkami. Delikatnie złuszcza, regeneruje i wygładza skórę. W skórze trądzikowej zwęża pory i wyrównuje koloryt. AKTYWNE SKŁADNIKI arginina kwas mlekowy aloes alantoina Do stosowania również latem!
Mandelic-ili Peel
Kwas migdałowy do stosowania całorocznego. Napina, rozświetla skórę dojrzałą, rozjaśnia przebarwienia posłoneczne. Świetnie sprawdza się również w przypadku terapii cer trądzikowych ze względu na swoje działanie antybakteryjne i regulujące pracę gruczołów łojowych.
Acne-ili Peel
Kwas salicylowo-azelainowy. Jedna z najlepszych mieszanek do cer problematycznych, tłustych z trądzikiem pospolitym i różowatym. Świetnie nadaje się się do manualnego oczyszczania twarzy, gdyż rozpuszcza nagromadzone w skórze sebum, dzięki czemu oczyszczanie jest mniej bolesne i bardziej efektywne.
BioRePeelCl3 – kuracja podstawowa
Włoski peeling medyczny do silnej biostymulacji skóry, bez efektu złuszczania. Może być łączony z mikronakłuwaniem. BioRePeelCl3, to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. BioRePeelCl3 składa się z dwóch faz. Faza hydrofilowa (żółta) zawiera wiele składników takich jak: • kwas trójchlorooctowy 35% • kwas laktobionowy; • kwas salicylowy; • kwas winowy, kwas cytrynowy; • witaminy: C i B2; • glicyna, prolina, hydroksyprolina, arginina; • kwas gamma-aminomasłowy. Faza lipofilowa (niebieska) zawiera w swoim składzie skwalen i mirystynian izopropylu, które mają za zadanie ochraniać warstwę hydrofilową przed utlenianiem oraz stabilizują formulację preparatu. Zabieg jest mało inwazyjny dla pacjenta, jest praktycznie bezbolesny, jedynie przy wrażliwych skórach odczuwane jest niewielkie pieczenie. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. Podczas kontaktu preparatu ze skórą dochodzi do denaturacji białek zewnętrznej warstwy skóry i aktywacji biochemicznej kaskady, która prowadzi do wytwarzania czynników wzrostu (PDGF, alfa i beta 1 TGF, VEGF). Działanie/wskazania: głęboka rewitalizacja skóry; przywrócenie napięcia i elastyczności skóry; redukcja zmarszczek wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień; obkurczenie porów; seboregulacja i ograniczenie nadmiernego łojotoku.
BioRePeelCl3 + DermaPen
Mezoterapia połączona ze specjalistycznym, włoskim preparatem intensywnie odbudowującym skórę Biorepeel, który zawiera: kwas trójchlorooctowy 35% • kwas laktobionowy; • kwas salicylowy; • kwas winowy, kwas cytrynowy; • witaminy: C i B2; • glicyna, prolina, hydroksyprolina, arginina; • kwas gamma-aminomasłowy. Działanie/wskazania: głęboka rewitalizacja skóry; przywrócenie napięcia i elastyczności skóry; redukcja zmarszczek wyrównanie kolorytu skóry i redukcja przebarwień; okurczenie porów; seboregulacja i ograniczenie nadmiernego łojotoku.ul. Woronicza 3,
31-409 Kraków


KONTAKT

+48 508 388 126

+48 731 464 191

mandalakrakow@gmail.com


GODZINY OTWARCIA

Pon. 13.00-21.00
Wt. 13.00-21.00
Śr. 10.00-18.00
Czw. 13.00-21.00
Pt. 13.00-21.00
Sb. 8.00-14.00

ul. Woronicza 3,
31-409 Kraków


KONTAKT

+48 508 388 126

+48 731 464 191

mandalakrakow@gmail.com


GODZINY OTWARCIA

Pon. 13.00-21.00
Wt. 13.00-21.00
Śr. 10.00-18.00
Czw. 13.00-21.00
Pt. 13.00-21.00
Sb. 8.00-14.00


Facebook
Instagram
REZERWACJA